No results were found for the filter!
| Brand | Ultralife |
| Voltage | 3.6 |
| Battery Capacity | 4000 |
| Battery Size | A |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-SOCI2, Lithium Thionyl Chloride |
| Product Range | Bobbin Cell |
£3.60
| Brand | Varta |
| Voltage | 6 |
| Battery Size | CR-P2, 6V |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-MnO2 |
| Product Range | Electronics |
£4.69
| Brand | Duracell |
| Voltage | 3 |
| Battery Size | 3V, CR2 |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-MnO2 |
| Product Range | Lithium |
£2.99
| Brand | Duracell |
| Voltage | 3 |
| Battery Size | Coin |
| Pack Size | 5 pack |
| Product Range | Procell |
| Technology | Lithium |
£2.59
| Brand | Duracell |
| Voltage | 3 |
| Battery Size | CR2 |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-MnO2 |
| Product Range | ULTRA |
£2.33
Popular
| Brand | Ultralife |
| Voltage | 3.6 |
| Battery Capacity | 1200 |
| Battery Size | 1/2 AA |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-SOCI2, Lithium Thionyl Chloride |
| Product Range | Bobbin Cell |
£1.99
Popular
| Brand | Panasonic |
| Voltage | 6 |
| Battery Size | 2CR5 , 6V |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-MnO2 |
£4.28
| Brand | Varta |
| Voltage | 6 |
| Battery Size | 6V |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-MnO2 |
| Product Range | Electronics |
£4.40
| Brand | Saft |
| Voltage | 3.6 |
| Battery Size | ER-D |
| Pack Size | Single |
| Product Range | Industrial |
| Technology | Li-SOCI2 |
£16.49
Popular
| Brand | Tadiran |
| Voltage | 3.6 |
| Battery Capacity | 1500 |
| Battery Size | 2/3 AA |
| Pack Size | Single |
| Technology | Li-SOCI2, Lithium Thionyl Chloride |
£6.31
| Brand | Duracell |
| Voltage | 12 |
| Battery Size | MN21, A23 |
| Pack Size | 2 pack |
| Technology | AlMn |
£1.65
| Brand | Saft |
| Voltage | 3.6 |
| Battery Size | ER-C |
| Pack Size | Single |
| Product Range | Industrial |
| Technology | Li-SOCI2 |
£11.52