No results were found for the filter!
Popular
| Brand | EcoFlow |
| Voltage | 25.6V |
| Battery Size | 572Wh |
| Technology | LiFePO4 |
| Product Range | River Series |
RRP £329.00 £249.99
Popular
| Brand | EcoFlow |
| Capacity | 286Wh |
| Battery Capacity | 286Wh |
| Dimensions | 245 x 147 x 157 mm |
| Model | EB300 RIVER 3 Plus Smart Extra Battery |
RRP £223.50 £214.99
| Brand | EcoFlow |
| Rated Power | 60W |
| Connector | MC4 |
| Dimensions | 1030 x 402 mm |
| Type | Foldable and Portable |
RRP £110.00 £109.99
| Brand | EcoFlow |
| Rated Power | 110W |
| Voltage | 21.7V (Vmp 18.5V) |
| Connector | MC4 |
| Dimensions | 178.5 x 42 x 2.5 |
| Panel Quantity | 1 x 110W |
| Solar Array Size | 110W |
| Type | Foldable and Portable |
RRP £223.50 £139.99
| Brand | EcoFlow |
| Rated Power | 160W |
| Voltage | 21.4V (Vmp 18.2V) |
| Connector | MC4 |
| Dimensions | 157 x 68 x 2.4 |
| Panel Quantity | 1 x 160W |
| Solar Array Size | 160W |
| Type | Foldable and Portable |
RRP £373.50 £269.99
| Brand | EcoFlow |
| Rated Power | 400W |
| Voltage | 48V (Vmp 41V) |
| Connector | MC4 |
| Dimensions | 105.8 × 236.5 × 2.4cm |
| Panel Quantity | 1 x 400W |
| Solar Array Size | 400W |
| Type | Foldable and Portable |
RRP £973.50 £726.65