| Brand | Growatt |
| Rated Power | 3000W |
| Dimensions | 560 x 450 x 180 mm |
| Inverter Type | Hybrid |
| Phases | 1 |
| Brand | Growatt |
| Battery Capacity | 1512Wh |
| Dimensions | 418.7 x 230 x 287mm |
| Model | Infinity 1500 |
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 2500W |
| Dimensions | 274 x 254 x 138 mm |
| Inverter Type | Grid-Tie |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 3300W |
| Dimensions | 274 x 254 x 138 mm |
| Inverter Type | Grid-Tie |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 4600W |
| Dimensions | 375 x 350 x 160 mm |
| Inverter Type | Hybrid |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 1500W |
| Dimensions | 274 x 254 x 138 mm |
| Inverter Type | Grid-Tie |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 3600W |
| Inverter Type | Hybrid |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 1000W |
| Dimensions | 274 x 254 x 138 mm |
| Inverter Type | Grid-Tie |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 3000W |
| Dimensions | 375 x 350 x 97.1 mm |
| Inverter Type | Hybrid |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Rated Power | 3600W |
| Dimensions | 560 x 450 x 180 mm |
| Inverter Type | Hybrid |
| Phases | 1 |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
| Brand | Growatt |
| Battery Capacity | 1512Wh |
| Panel Quantity | 1 x 200W |
| Solar Array Size | 200W |
| Solar Kit Type | Off-Grid |
Out of stock, contact us for lead time or a similar product recommendation
Products from Growatt