Top seller of Odyssey
No results were found for the filter!
Popular
| Brand | Odyssey |
| Charger Amps | 5A |
| Charging Range | 5 to 50Ah |
| Compatible Batteries | Wet, EFB, MF, Ca/Ca, AGM, GEL LiFEPO4 |
| Dimensions | W168 x D66 x H38mm |
| MPN | OBC-5-U |
£103.68
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 214 |
| CCA | 1300 |
| Size (L x W x H) | 581 x 125 x 316 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
RRP £599.99 £484.99
Popular
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 45 |
| CCA | 500 |
| Size (L x W x H) | 250 x 97 x 206 |
| Technology | AGM |
£233.40
Popular
| Brand | Odyssey |
| Charger Amps | 25A |
| Charging Range | 25–400Ah |
| Voltage | 12 |
| Compatible Batteries | AGM, Flooded Lead-Acid |
| Dimensions | 250 × 180 × 90 mm |
| MPN | OBC-25-U |
| Trickle Charging | Yes |
£324.99
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 34 |
| CCA | 400 |
| Size (L x W x H) | 250 x 97 x 156 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
£215.33
Popular
| Brand | Odyssey |
| Charger Amps | 15A |
| Charging Range | 15–300Ah |
| Voltage | 12 |
| Compatible Batteries | AGM, Flooded Lead-Acid |
| Dimensions | 210 × 150 × 80 mm |
| MPN | OBC-15-U |
| Trickle Charging | Yes |
£269.99
Popular
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 68 |
| CCA | 850 |
| Size (L x W x H) | 276 x 172 x 200 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
£299.99
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 68 |
| CCA | 850 |
| Size (L x W x H) | 276 x 172 x 200 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
£309.99
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 100 |
| CCA | 1150 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
£365.32
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 42 |
| CCA | 540 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
RRP £314.99 £253.23
Products from Odyssey