No results were found for the filter!
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 096 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 72 |
| CCA | 610 |
| Size (L x W x H) | 276 × 173 × 190 mm |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
RRP £83.01 £46.04
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 096 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 70 |
| CCA | 760 |
| Size (L x W x H) | 278 x 175 x 190 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
RRP £113.62 £103.54
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 063 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 35 |
| CCA | 330 |
| Size (L x W x H) | 207 x 173 x 175 |
| Start-Stop | No |
| Technology | Lead |
RRP £50.23 £31.02
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 063 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 43 |
| CCA | 450 |
| Size (L x W x H) | 207 × 173 × 175 mm |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
£34.41
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 110 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 75 |
| CCA | 730 |
| Size (L x W x H) | 315 x 175 x 175 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | EFB |
£76.00
Popular
| Brand | Varta |
| UK Part Code | 096 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 77 |
| CCA | 780 |
| Size (L x W x H) | 278 x 175 x 190 |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
£85.50
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 027 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 62 |
| CCA | 540 |
| Size (L x W x H) | 242 × 173 × 190 mm |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
RRP £44.93 £42.59
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 115 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 80 |
| CCA | 800 |
| Size (L x W x H) | 315 x 175 x 190 |
| Start-Stop | Yes |
| Technology | AGM |
£111.13
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 115 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 80 |
| CCA | 640 |
| Size (L x W x H) | 315 x 175 x 190 |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
RRP £62.77 £55.99
Popular
| Brand | Dynamp |
| UK Part Code | 027 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 62 |
| CCA | 540 |
| Size (L x W x H) | 242 × 173 × 190 mm |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
RRP £44.93 £40.64
| Brand | Bosch |
| UK Part Code | 027 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 60 |
| CCA | 540 |
| Size (L x W x H) | 242 x 175 x 190 |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
£69.10
| Brand | Exide |
| UK Part Code | 096 |
| Voltage | 12 |
| Capacity AH (C20) | 74 |
| CCA | 680 |
| Size (L x W x H) | 278 x 175 x 190 |
| Start-Stop | No |
| Technology | Standard Wet Battery |
£59.80